Jesli chcesz zamowic produkt Polinesian Noni prosto od producenta w ciagu 24h kurierem. Przejdz do sklepu >> KLIKAJAC TUTAJ<<

Działanie noni

01.15.11

Chociaż nie są całkowicie poznane dokładne mechanizm korzystnego wpływu noni na organizm, udowodniono, że zawiera ona pewne substancje, np. enzymy, witaminy, składniki mineralne, białka i małe ilości alkaloidu kseroniny, dzięki którym wyraźnie odgrywa podstawową rolę w zachowaniu zdrowia.

Dr. Ralph Heinicke, badacz – pionier profilaktycznych właściwości noni odkrył “system kserotoniny”, który dotyczy połączenia prokserotoniny, prokseroninazy i innych możliwych substancji biocheminczych, niezbędnych w procesie tworzenia kseroniny. Składniki te są potrzebne komórkom naszego organizmu, by pomóc im utrzymac ich prawidłową funkcję. Noni – bogate źródło tych substancji – może dostarczyc je organizmowi i w ten sposób zwiększyc jego zasoby kseroniny.

Noni pobudza również syntezę tlenku azotu – niezwykle cennej substancji, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Tlenek azotu może wzmacniac system immunologiczny poprzez stymulację produkcji i aktywności różnych komórek odpornościowych. Wykazano, że jest pomocny w obniżaniu podwyższonego ciśnienia krwi oraz poprawia ogólny stan układu sercowo-naczyniowego.

Noni zawiera inne substancje, takie jak skopoletyna i damnacanthal, które korzystnie wpływają na stan zdrowia człowieka.

Sukces noni w łagodzeniu różnych problemów ze zdrowiem może by związany z funkcją aparatu Golgiego. Aparat Golgiego działa jak monter do opakowania i wysyłania różnych składników, takich jak np. białka, do komórek, które je potrzebują. Jest to fascynujący proces, który przypomina bardzo skutecznie działający pocztowy urząd sortujący – każda paczka jest “etykietowana” i “dostarczana” pod planowany adres komórkowy, pod którym zawartośc paczki jest wcielana do komórki i wykorzystywana według potrzeb.

Zgodnie z “teorią Heinicke – Solomona” system kseroniny może pracowac ręka w rękę z aparatem Golgiego, pomagając “chorym” komórkom ponownie stac się zdrowymi. To mogłoby wyjaśnic, dalczego noni jest skuteczna w tak szerokiej gamie różnych dolegliwości.

Tagi:: , , , , , ,

Skomentuj

Musisz sie zalogowac aby zostawic wiadomosc.